Niepubliczny żłobek - Warszawa Włochy

W naszym żłobku Ptasie Radio opiekujemy się dziećmi od 12. miesiąca do 3. roku życia. Zależy nam na tym, aby dać równe szanse wszystkim dzieciom, dlatego o przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń. W dodatku rekrutacja trwa cały rok. Posiadamy dwa oddziały — żłobek Warszawa Włochy oraz Warszawa Bielany. Pracujemy od poniedziałku do piątku.

ptaszki

Obecność rówieśników od najmłodszych lat

Dziecko, które spędza czas z osobami w swoim wieku, staje się bardziej otwarte. Mniejsza liczba maluchów prowadzi też do zacieśnienia relacji między nimi, za co szczególnie jest ceniony prywatny żłobek Warszawa Włochy to w dodatku miejsce, które sprzyja wspólnej rozrywce na świeżym powietrzu.

ptaszki

Zajęcia, które uczą i bawią

W pierwszych latach dziecka ogromne znaczenie ma zabawa i poznawanie świata. Z tego względu to właśnie na te aspekty stawia największy nacisk niepubliczny żłobek Warszawa Włochy to obszar, gdzie znajduje się Ptasie Radio i jak sama nazwa wskazuje – tutaj cenimy sobie rozwój dziecka poprzez wykorzystanie muzyki oraz plastyki w najbardziej kreatywnych odsłonach.

Czytaj więcej

Na zajęciach muzycznych gramy na prostych instrumentach, wspólnie się bawimy, tańczymy i śpiewamy. Pozwalamy ukazywać dzieciom emocje na różne sposoby poprzez słuchanie , ale również tworzenie muzyki.

Wprowadzając zajęcia z sensoplastyki, chcemy zadbać o rozwój twórczy Twojego dziecka. Dajemy możliwość wyrażenia myśli i potrzeb malucha poprzez zabawy ze sztuką. Wykorzystujemy do tego zmysł dotyku, węchu, słuchu, smaku i wzroku. Więcej szczegółów na temat planu zajęć znajdziesz w zakładce Zajęcia.

Plan dnia

Nasz dzień rozpoczyna się o 7:00 i trwa aż do 17:00. Harmonogram zawsze jest dopasowany do aktywności i wieku dzieci. W ten sposób mamy pewność, że będą mogły się rozwijać i się nie znudzą. U nas rutyna jest niemożliwa, gdyż jednego dnia stawiamy na zabawy plastyczne, innego na muzyczne, na aktywność na świeżym powietrzu czy też uczymy się rytmiki. Inwestujemy w specjalne zabawki edukacyjne, które jednocześnie uczą i pobudzają wyobraźnię, czym nie może pochwalić się każdy żłobek Warszawa Włochy jako dzielnica słynie ze stawiania na kształcenie dzieci i młodzieży, dlatego robimy to już od najmłodszych lat.

Żywienie

Najedzony maluch to szczęśliwy maluch. Osiągnięcie tego jest możliwe, gdy potrawy są świeże i zdrowe, co zawsze gwarantuje nasz prywatny żłobek. Warszawa z dzielnicą Włochy to również rejon stawiający na aktywność fizyczną oraz prowadzenie zdrowego trybu życia. Podążamy za tym pozytywnym trendem przy wsparciu firmy cateringowej, zapewnimy codziennie pełnowartościowe posiłki.

Dążymy do tego, aby jedzenie było smakowite, a podopieczni spożywali je z entuzjazmem. Z tego powodu dzielimy obiad na dwie części. Zależy nam, aby dzieci zjadały swoje porcje, dlatego wprowadziliśmy przerwę pomiędzy pierwszym a drugim daniem. Po pierwszym posiłku przewidujemy dwugodzinną drzemkę, po której wszystkie dzieci będą mogły ze smakiem kontynuować jedzenie.

Nowoczesne sale

Wygląd wnętrza i jego wyposażenie również powinny odegrać znaczącą rolę, w szczególności, gdy chodzi o żłobek Włochy są częścią Warszawy, gdzie liczy się nowoczesność. Nie inaczej jest u nas, gdyż wyposażyliśmy nasze sale w praktyczne meble, wysokiej jakości pomoce edukacyjne oraz zabawki. Zwróciliśmy uwagę również na to, aby posiadały certyfikaty bezpieczeństwa. Wszystko po to, aby uchronić malucha przed zagrożeniem i zapewnić mu przyjemne miejsce do spędzania czasu.

Przyjazna kadra

Bardzo zależy nam na zaufaniu rodziców, dlatego też w naszym zespole pracują jedynie ludzie z pasją. Pragniemy stworzyć dziecku miłą, domową atmosferę, w której będzie czuć się bezpiecznie.

Nasz personel to osoby wykwalifikowane, empatyczne i otwarte, dlatego właśnie warto wybierać nasz niepubliczny żłobek Warszawa Włochy zapewniają bardziej sielski i spokojny klimat, który udziela się nie tylko dzieciakom, ale również naszym nauczycielom.

Korzystna lokalizacja żłobka

Każdy rodzic powinien ponadto zwrócić uwagę na to, gdzie znajduje się żłobek Włochy, czyli dzielnica Warszawy, posiada wiele połączeń komunikacyjnych. Dzięki czemu bez problemu przywieziesz i odbierzesz dziecko nawet z drugiego końca miasta.

Sprawdź, czym wyróżnia się żłobek niepubliczny Warszawa Włochy mogą stać się drugim domem dla Twojego malucha.

Dane kontaktowe

 • Niepubliczny Żłobek
  Ptasie Radio
  ul. Kleszczowa 14,
  02-485 Warszawa
 • Niepubliczny Żłobek
  Ptasie Radio
  ul. Romaszewskiego 8B,
  01-892 Warszawa